Vánoční dárková sada vín Slavnostní čas - 3 x suché bílé přívlastkové víno z vinařství Metroflora

Kód: VA014
Suché
746 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tři skvělá suchá oceněná vína z vinařtví Metroflora uložena v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční sada obsahuje vína lahodné chuti z vinařství Metroflora v pozdním sběru a výběru z hroznů a kartonovou krabici s vánočním motivem. Touto krásnou sadou uděláte radost každému milovníkovi vína.

  • Sylvánské zelené - pozdní sběr 2018, suché

Žlutozelená barva přechází do zlatova. V odrůdově charakteristické vůni nasládlé a výrazné tóny medu, slámy a citrusů. Bohaté extraktivní víno s jemnou svěží kyselinkou a minerální dochutí. Velmi pěkné, které potěší barvou i vůní a v chuti příjemně překvapí.

Ocenění: vítěz kategorie Vinum Juvenale

  • Rulandské bílé - pozdní sběr 2018, suché

Žlutozlatá barva s intenzivní vůní exotických plodů a chlebové kůrky. V chuti je plné, svěží s ovocným projevem podpořené pikantní kyselinkou. Závěr je umocněn hutným vyzrálým podtónem a silným tělem vína. Víno se stává díky vyšší kyselině svěží.

Ocenění:  zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Meditrina

  • Hibernal - výběr z hroznů 2018, suché

Sytě žlutá barva se zlatými odlesky, příjemná ovocná vůně s tóny červeného grepu.
Kořenitá, svěží ovocná chuť s harmonickou kyselinkou plynule navazuje na ovocné aroma. Svěží víno s ovocnou dochutí a projevy ovoce

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Linčanský džbánek

pecet logo1

Vinařství Metroflora je rodinná firma, která byla založena v roce 2007 a hospodaří na 10 ha vinic. Vinařství se nachází v jihomoravské slovácké podoblasti v obci Milotice.

Slovácká podoblast, ze které pochází většina vín má příhodná stanoviště pro vinice s lehkou půdou. Nízká nadmořská výška a lehká půda stupňují intenzitu letních teplot a díky tomu zde rostou hrozny s výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinařství Metroflora vyrábí vína pomocí nejmodernějších technologií. Vlastní pneumatický lis, nerezové tanky ale i barikové sudy.  Výroba vín je prováděna za celkového šetrného zpracování, kdy odbourávají jablečno mléčné kvašení.

Vinařství nabízí především přívlastková vína - výběry z hroznů, pozdní sběry a kabinetní vína. V nabídce najdete ale i jakostní vína, které jsou také velmi kvalitní a dobře vyvážená.

Vína z vinařství Metroflora jsou  často oceňována z různých českých a slovenských vinařských soutěží a výstav.

Ochutnejte i Vy vína z vinařství Metroflora a věříme, že se k nim budete často a rádi vracet.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.