Vánoční dárková sada vín Tanec hvězd - 3 x bílé víno pozdní sběr, panenská sklizeň, vinařství Dufek

Kód: VA05
Novinka Oceněné víno Polosuché Suché
764 Kč
Skladem

Tři lahodná bílá vína panenské sklizně v pozdním sběru, která se pyšní mnoha oceněními, uložena v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční sada vín obsahuje skvělá přívlastková vína z vinařství Dufek a kartonovou krabici s vánočním motivem. Touto luxusní sadou uděláte radost každému milovníkovi vína.

  • Rulandské šedé - pozdní sběr, polosladké 2018

Odrůda pochází z Francie, barva je slámově žlutá, s chlebovou vůní. V chuti jsou cítit lískové oříšky. Víno je harmonické, plné, perzistentní.

Ocenění: stříbrná medaile Vinum Juvenale

  • Müller Thurgau - pozdní sběr, polosuché 20178

Velmi rozšířená odrůda, ve vůni s typickým broskvovým aroma. Víno je v chuti lehké s angreštovými tóny se střední dochutí.

Ocenění: stříbrná medaile Víno Bojnice, zlatá medaile Mikulovské vinné trhy,  bronzová medaile Vitis Aurea Modrá, stříbrná medaile Vinum Juvenale, stříbrná medaile Vinařské Litoměřice

  •  Neuburské - pozdní sběr, suché 2018

Odrůda pochází z Rakouska, má žlutozelenou barvu a jemnou vůni luxusního parfému. Víno je v chuti plné, opulentní s nekonečně dlouhou dochutí.

Ocenění: stříbrná medaile Víno Bojnice, stříbrná medaile Vinné trhy Pezinok, zlatá medaile Vinařské Litoměřice

logo dufek

Rodinné Vinařství Josef DUFEK se nachází ve vinařské obci Svatobořice-Mistřín, v srdci Moravského Slovácka. Obec s bohatou kulturní tradicí s krásnými kroji má neméně bohaté tradice vinařské. Na tyto tradice navazuje toto vinařství, jehož počátky sahají až do roku 1824.

Vlastní vinařství bylo pak založeno v roce 2003. Tento rok je spojen s výsadbou prvních vinohradů.   V následujících letech se zaměřili střídavě na budování vinařství a další výsadbu vinic, kterou zakončili v roce 2016, kdy výměra vinic dosáhla 46 ha. Všechny vinice se nacházejí v nejlepších vinařských tratích s jižní nebo jihovýchodní expozicí v katastru obce, v části Svatobořice. Vinice obdělávají co nejšetrněji v rámci integrované produkce s důrazem na kvalitu hroznů, která je  prvním předpokladem dobrého vína.

Výrobu vína realizují pomocí nejmodernějších technologií s využitím mnohaletých zkušeností ve „vinařině“ předávaných z generace na generaci. Samostatnou kapitolou je výroba sektů, které vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi (Méthode tradittionale)  s dobou zráním na láhvi 18 měsíců. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.