Vánoční dárková sada vín Tanec hvězd - 3 x výběr z hroznů, červené, vinařství Dufek

Kód: VA03
Oceněné víno Suché
952 Kč
Skladem

Tři lahodná červená vína ve výběru z hroznů, která se pyšní mnoha oceněními, uložena v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční sada obsahuje tři červená vína ve výběru z hroznů skvělá vína z vinařství Dufek ve výběru z hroznů a kartonovou krabici s vánočním motivem. Touto luxusní sadou uděláte radost každému milovníkovi vína.

  • Zweigeltrebe - výběr z hroznů, suché 2015

Novější odrůda z Rakouska je granátové barvy, s vůní do červeného ovoce, v chuti do alkoholizovaných višní,plné harmonické víno s delší dochutí. 

Ocenění: zlatá medaile Salon vín, zlatá medaile Mikulovské vinné trhy, zlatá medaile Goral Wine Fest International, Diplom Decanter, stříbrná medaile Víno Bojnice

  • Cabernet Cortis - výběr z hroznů, suché 2016

Nová odrůda z Německa vzniklá křížením Cabernet Sauvignon x Solaris. Víno je intenzivně zbarvené, v chuti cabernetového typu, velmi extraktivní a bohaté na taniny.

Ocenění:  zlatá medaile Mikulovské vinné trhy, zlatá medaile Vinařské Litoměřice, bronzová medaile Víno Bojnice

  •  Cuvée (Merlot + Pinot Noir + Alibernet) - výběr z hroznů, suché 2016

Toto netradiční Cuvée bylo vyrobeno kupáží špičkových vín Merlot, Rulandské modré a Alibernet. Víno rubínové barvy s vůní do červeného až lesního ovoce, v chuti pak ovocité s jemným cabernetovým podtextem se středně dlouhou dochutí.

Ocenění: stříbrná medaile Víno Bojnice, stříbrná medaile Weinparade, stříbrná medaile Mikulovské vinné trhy, bronzová medaile Vinné trhy Pezinok

logo dufek

Rodinné Vinařství Josef DUFEK se nachází ve vinařské obci Svatobořice-Mistřín, v srdci Moravského Slovácka. Obec s bohatou kulturní tradicí s krásnými kroji má neméně bohaté tradice vinařské. Na tyto tradice navazuje toto vinařství, jehož počátky sahají až do roku 1824.

Vlastní vinařství bylo pak založeno v roce 2003. Tento rok je spojen s výsadbou prvních vinohradů.   V následujících letech se zaměřili střídavě na budování vinařství a další výsadbu vinic, kterou zakončili v roce 2016, kdy výměra vinic dosáhla 46 ha. Všechny vinice se nacházejí v nejlepších vinařských tratích s jižní nebo jihovýchodní expozicí v katastru obce, v části Svatobořice. Vinice obdělávají co nejšetrněji v rámci integrované produkce s důrazem na kvalitu hroznů, která je  prvním předpokladem dobrého vína.

Výrobu vína realizují pomocí nejmodernějších technologií s využitím mnohaletých zkušeností ve „vinařině“ předávaných z generace na generaci. Samostatnou kapitolou je výroba sektů, které vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi (Méthode tradittionale)  s dobou zráním na láhvi 18 měsíců. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.