Vánoční dárková sada vín Vánoční sen - 2 x červené víno výběr z hroznů, salon vín, vinařství Dufek

Kód: VA08
Oceněné víno Suché
917 Kč
Skladem

Dvě luxusní vína, která mají mnoho ocenění včetně salónu vín uložena v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční sada vín obsahuje skvělá přívlastková vína z vinařství Dufek a kartonovou krabici s vánočním motivem. Touto luxusní sadou uděláte radost každému milovníkovi vína.

  • Zweigeltrebe - výběr z hroznů, suché 2015

Novější odrůda z Rakouska je granátové barvy, s vůní do červeného ovoce, v chuti do alkoholizovaných višní,plné harmonické víno s delší dochutí. 

Ocenění: zlatá medaile Salon vín, zlatá medaile Mikulovské vinné trhy, zlatá medaile Goral Wine Fest International, Diplom Decanter, stříbrná medaile Víno Bojnice

  • Pinot Noir - výběr z hroznů, suché 2015

Toto výjimečné víno bylo vyrobeno z nejlepších viničních tratích z velmi starých keřů. Bylo vyráběno ručně tradičním způsobem s minimálními vlivy moderní technologie. Po celou dobu svého vývoje fermentovalo a zrálo ve ve francouzských bungurských sudech s lehkým vypálením, téměř bez použití oxidu siřičitého. 

Vůně je typická pro Pinot Noir s tóny lesního ovoce a jemně vypáleného sudu. V chuti plné s nekonečnou dochutí. Víno nebylo filtrováno.

Ocenění:  zlatá medaile Salon vín, stříbrná medaile Greaz Amerika, zlatá medaile Vinařské litoměřice, zlatá medaile Meditrina, zlatá medaile Slovácká vinařská podoblast, zlatá medaile Weinparade, zlatá medaile Mikulovské vinné trhy, zlatá medaile Vinex, bronzová medaile Decanter

pecet logo1

Vinařství Metroflora je rodinná firma, která byla založena v roce 2007 a hospodaří na 10 ha vinic. Vinařství se nachází v jihomoravské slovácké podoblasti v obci Milotice.

Slovácká podoblast, ze které pochází většina vín má příhodná stanoviště pro vinice s lehkou půdou. Nízká nadmořská výška a lehká půda stupňují intenzitu letních teplot a díky tomu zde rostou hrozny s výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinařství Metroflora vyrábí vína pomocí nejmodernějších technologií. Vlastní pneumatický lis, nerezové tanky ale i barikové sudy.  Výroba vín je prováděna za celkového šetrného zpracování, kdy odbourávají jablečno mléčné kvašení.

Vinařství nabízí především přívlastková vína - výběry z hroznů, pozdní sběry a kabinetní vína. V nabídce najdete ale i jakostní vína, které jsou také velmi kvalitní a dobře vyvážená.

Vína z vinařství Metroflora jsou  často oceňována z různých českých a slovenských vinařských soutěží a výstav.

Ochutnejte i Vy vína z vinařství Metroflora a věříme, že se k nim budete často a rádi vracet.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.