Vánoční dárková sada vín Zlaté Vánoce - 3 x bílé víno výběr z bobulí, vinařství Metroflora

Kód: VA13
Tip Oceněné víno
866 Kč
Skladem

Tři lahodná bílá vína ve výběru z bobulí, která se pyšní mnoha oceněními, uložena v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční sada vín obsahuje skvělá přívlastková vína z vinařství Metroflora a kartonovou krabici s vánočním motivem. Touto luxusní sadou uděláte radost každému kdo upřednostňuje sladká lahodná vína.

  • Solaris - pVýběr z bobulí, sladké 2018

Víno zlatožluté podmanivé barvy. V buketu jsou patrné tóny žlutého peckovitého ovoce s převahou bezinkového sirupu.V chuti medově sladké s dlouhou dochutí a jemnou kyselinkou.

Ocenění: zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Meditrina, stříbrná medaile Vinum Juvenale

  • Pálava - výběr z bobulí, sladké 2018

Ve vůni typicky planá růže a tropické ovoce. V chuti ovocná sladkost jižních plodů, převážně citrusů. Odrůdově čisté, lahodné víno s mohutným závěrem.

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, stříbrná medaile Biel Vinalia, stříbrná medaile Linčanský džbánek

  •  Aurelius - výběr z bobulí, polosladké 2018

Víno žlutozlaté barvy. Má vyzrálou vůni po vyzrálých banánech s doteky jižního ovoce a medovosti. Harmonická lahodná chuť s vyváženou kyselinkou a sladkosti. 

Ocenění: zlatá medaile Meditrina, vítěz kategorie Vinum Juvenale, šampion Biel Vinalia

logo dufek

Rodinné Vinařství Josef DUFEK se nachází ve vinařské obci Svatobořice-Mistřín, v srdci Moravského Slovácka. Obec s bohatou kulturní tradicí s krásnými kroji má neméně bohaté tradice vinařské. Na tyto tradice navazuje toto vinařství, jehož počátky sahají až do roku 1824.

Vlastní vinařství bylo pak založeno v roce 2003. Tento rok je spojen s výsadbou prvních vinohradů.   V následujících letech se zaměřili střídavě na budování vinařství a další výsadbu vinic, kterou zakončili v roce 2016, kdy výměra vinic dosáhla 46 ha. Všechny vinice se nacházejí v nejlepších vinařských tratích s jižní nebo jihovýchodní expozicí v katastru obce, v části Svatobořice. Vinice obdělávají co nejšetrněji v rámci integrované produkce s důrazem na kvalitu hroznů, která je  prvním předpokladem dobrého vína.

Výrobu vína realizují pomocí nejmodernějších technologií s využitím mnohaletých zkušeností ve „vinařině“ předávaných z generace na generaci. Samostatnou kapitolou je výroba sektů, které vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi (Méthode tradittionale)  s dobou zráním na láhvi 18 měsíců. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.