Vánoční dárkové víno Zlaté Vánoce - Zweigeltrebe pozdní sběr 2016, červené, vinařství Dufek

Kód: VA15
Oceněné víno Suché
395 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Lahodné červené přívlastkové víno, které se pyšní mnoha oceněními, uloženo v dárkové krabici s vánočním motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oceňované skvělé víno uloženo v dárkové krabici s vánočním motivem. Krásný dárek i pro náročnějšího milovníka vína

  • Zweigeltrebe - pozdní sběr, suché 2016

Novější odrůda z Rakouska, granátové barvy, s vůní do červeného ovoce, v chuti do alkoholizovaných višní, plné harmonické víno s delší dochutí.

Ocenění: zlatá medaile Weinparade, bronzová medaile Víno Bojnice, bronzová medaile Vinné trhy Pezinok, zlatá medaile Mikulovské vinné trhy, bronzová medaile Vitis Aurea

 

logo dufek

Rodinné Vinařství Josef DUFEK se nachází ve vinařské obci Svatobořice-Mistřín, v srdci Moravského Slovácka. Obec s bohatou kulturní tradicí s krásnými kroji má neméně bohaté tradice vinařské. Na tyto tradice navazuje toto vinařství, jehož počátky sahají až do roku 1824.

Vlastní vinařství bylo pak založeno v roce 2003. Tento rok je spojen s výsadbou prvních vinohradů.   V následujících letech se zaměřili střídavě na budování vinařství a další výsadbu vinic, kterou zakončili v roce 2016, kdy výměra vinic dosáhla 46 ha. Všechny vinice se nacházejí v nejlepších vinařských tratích s jižní nebo jihovýchodní expozicí v katastru obce, v části Svatobořice. Vinice obdělávají co nejšetrněji v rámci integrované produkce s důrazem na kvalitu hroznů, která je  prvním předpokladem dobrého vína.

Výrobu vína realizují pomocí nejmodernějších technologií s využitím mnohaletých zkušeností ve „vinařině“ předávaných z generace na generaci. Samostatnou kapitolou je výroba sektů, které vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi (Méthode tradittionale)  s dobou zráním na láhvi 18 měsíců. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.