Degustační sada vín - 3x výběr z bobulí a 3 x výběr z hroznů, vinařství Metroflora

Kód: VA21
Akce Novinka Tip Oceněné víno
1 314 Kč –5 %
Degustační sada vín - 3x výběr z bobulí a 3 x výběr z hroznů, vinařství Metroflora
1 314 Kč –5 % 1 248 Kč
Skladem

Pro všechny, kdo mají rádi sladká a polosladká vína je tento set skvělou volbou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační sada vín obsahuje šest oblíbených přívlastkových vín z vinařství Metroflora za zvýhodněnou cenu. Tento set je složen ze tří vín z výběru z bobulí a tří vín z výběru z hroznů.  Pálava a Solaris tato jsou sladká vína, ale může se k nim pro vysoký zbytkový cukr řadit i lahodný Aurelius. Tramín červený, Rulandské šedé a Chardonnay jsou polosladká vína. Všechna vína jsou příjemná a harmonická.

  • Aurelius - výběr z bobulí, polosladké 2018

Víno žlutozlaté barvy. Má vyzrálou vůni po vyzrálých banánech s doteky jižního ovoce a medovosti. Harmonická lahodná chuť s vyváženou kyselinkou a sladkosti.

Ocenění: zlatá medaile Meditrina, vítěz kategorie Vinum Juvenale, šampion Biel Vinalia

  • Solaris - výběr z bobulí, sladké 2018

Víno zlatožluté podmanivé barvy. V buketu jsou patrné tóny žlutého peckovitého ovoce s převahou bezinkového sirupu.V chuti medově sladké s dlouhou dochutí a jemnou kyselinkou.

Ocenění: zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Meditrina, stříbrná medaile Vinum Juvenale

  •  Pálava - výběr z bobulí, sladké 2018

Ve vůni typicky planá růže a tropické ovoce. V chuti ovocná sladkost jižních plodů, převážně citrusů. Odrůdově čisté, lahodné víno s mohutným závěrem.

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, stříbrná medaile Biel Vinalia, stříbrná medaile Linčanský džbánek

  •  Tramín červený - výběr z hroznů, polosladké 2018

Víno má sytou zlatou barvu. Ve vůni se objevují vysoce aromatické a kořenité tóny s převahou čajové růže. V chuti je jemné, strukturované s nádechem sušeného ovoce a včelího medu v závěru. Aromatické a harmonické víno.

Ocenění: stříbrná medaile Linčanský džbánek

  •  Chardonnay - výběr z hroznů, polosladké 2018

Víno má zlatavě slámovou barvu. Ve vůni najdeme tóny tropického ovoce, jako jsou banány a ananas.
V chuti výrazná ovocnost sladkost s tóny vyzrálých jižních plodů s lahodnou dlouhou medovou dochutí. Krásné aromatické víno s ovocnou chutí.

Ocenění: zlatá medaile Linčanský džbánek, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Meditrina

  • Rulandské šedé - výběr z hroznů, polosladké 2018

Víno má šedavězelenkavou barvu. Aromatická a svěží vůně žlutého melounu, meruňky, broskve a mandarinky naznačuje vysokou ovocnost. V chuti výrazné a kořenité tóny. Díky vysokému alkoholu má charakter hutného vína.

Ocenění: stříbrná medaile Biel Vinalia, stříbrná medaile Vinum Juvenale

pecet logo1

Vinařství Metroflora je rodinná firma, která byla založena v roce 2007 a hospodaří na 10 ha vinic. Vinařství se nachází v jihomoravské slovácké podoblasti v obci Milotice.

Slovácká podoblast, ze které pochází většina vín má příhodná stanoviště pro vinice s lehkou půdou. Nízká nadmořská výška a lehká půda stupňují intenzitu letních teplot a díky tomu zde rostou hrozny s výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinařství Metroflora vyrábí vína pomocí nejmodernějších technologií. Vlastní pneumatický lis, nerezové tanky ale i barikové sudy.  Výroba vín je prováděna za celkového šetrného zpracování, kdy odbourávají jablečno mléčné kvašení.

Vinařství nabízí především přívlastková vína - výběry z hroznů, pozdní sběry a kabinetní vína. V nabídce najdete ale i jakostní vína, které jsou také velmi kvalitní a dobře vyvážená.

Vína z vinařství Metroflora jsou  často oceňována z různých českých a slovenských vinařských soutěží a výstav.

Ochutnejte i Vy vína z vinařství Metroflora a věříme, že se k nim budete často a rádi vracet.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.