Degustační sada vín - 6 x pozdní sběr, vinařství Metroflora

Kód: VA22
Akce Novinka Oceněné víno Suché
1 194 Kč –5 %
Degustační sada vín - 6 x pozdní sběr, vinařství Metroflora
1 194 Kč –5 % 1 134 Kč
Skladem

Šest lahodných vín v pozdním sběru z vinařství Metroflora

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační sada vín obsahuje šest lahodných vín v pozdním sběru z vinařství Metroflora. Vína jsou svěží, plná a harmonická.

  • Ryzlink rýnský - pozdní sběr, polosladké 2017

Víno zlatoslámové barvy. Výrazná vůně sušené meruňky a banánu. Plně aromatické víno s chutí vyzrálého ovoce se svěží kyselinkou a sladko kořenitou dochutí. Velmi svěží a komplexní víno.

Ocenění: stříbrná medaile Linčanský džbánek, stříbrná medaile Biel Vinalia

  • Müller Thurgau - pozdní sběr, polosladké 2017

Barva vína je zlatožlutá. Příjemná aromatická vůně, ve které jsou patrné tóny mandarinky a jemné vanilky. delikátní a harmonická chuť svěží ovocnosti. Čisté, harmonické a lahodné víno s dlouhou dochutí.

Ocenění: zlatá medaile Výstava vín Budmeřice, stříbrná medaile Viničné, vítěz kategorie Vinum Juvenale

  •  Ryzlink vlašský - pozdní sběr, polosladké 2018

Zlato slámová barva. Vyzrálá vůně připomínající sušenou meruňku a banán. Plné aromatické víno s chutí vyzrálého ovoce s jemnou kyselinkou a sladko kořenitou dochutí. Velmi svěží a komplexní víno.

Ocenění: stříbrná medaile Biel Vinalia, stříbrná medaie Linčanský džbánek

  •  Rulandské bílé - pozdní sběr, suché 2018

Žlutozlatá barva s intenzivní vůní exotických plodů a chlebové kůrky. V chuti je plné, svěží s ovocným projevem podpořené pikantní kyselinkou. Závěr je umocněn hutným vyzrálým podtónem a silným tělem vína. Víno se stává díky vyšší kyselině svěží.

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Meditrina

  •  Sylvánské zelené - pozdní sběr, suché 2018

Žlutozelená barva přechází do zlatova. V odrůdově charakteristické vůni nasládlé a výrazné tóny medu, slámy a citrusů. Bohaté extraktivní víno s jemnou svěží kyselinkou a minerální dochutí. Velmi pěkné, které potěší barvou i vůní a v chuti příjemně překvapí.

Ocenění: vítěz kategorie Vinum Juvenale

  • Děvín - pozdní sběr, polosladké 2018

Barva žlutozelená. Ve vůni převažují tóny plané růže s citrusovým nádechem. V chuti harmonická svěží ovocnost pomeranče a broskve. Čisté harmonické svěží víno s dlouhou dochutí.

Ocenění: stříbrná medaile Biel Vinalia, stříbrná medaile Linčanský džbánek

pecet logo1

Vinařství Metroflora je rodinná firma, která byla založena v roce 2007 a hospodaří na 10 ha vinic. Vinařství se nachází v jihomoravské slovácké podoblasti v obci Milotice.

Slovácká podoblast, ze které pochází většina vín má příhodná stanoviště pro vinice s lehkou půdou. Nízká nadmořská výška a lehká půda stupňují intenzitu letních teplot a díky tomu zde rostou hrozny s výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinařství Metroflora vyrábí vína pomocí nejmodernějších technologií. Vlastní pneumatický lis, nerezové tanky ale i barikové sudy.  Výroba vín je prováděna za celkového šetrného zpracování, kdy odbourávají jablečno mléčné kvašení.

Vinařství nabízí především přívlastková vína - výběry z hroznů, pozdní sběry a kabinetní vína. V nabídce najdete ale i jakostní vína, které jsou také velmi kvalitní a dobře vyvážená.

Vína z vinařství Metroflora jsou  často oceňována z různých českých a slovenských vinařských soutěží a výstav.

Ochutnejte i Vy vína z vinařství Metroflora a věříme, že se k nim budete často a rádi vracet.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.