Degustační sada vín - 6 x přívlastkové víno, vinařství Metroflora

Kód: VA20
Akce Novinka Tip Oceněné víno Polosuché Suché
1 234 Kč –5 %
Degustační sada vín - 6 x přívlastkové víno, vinařství Metroflora
1 234 Kč –5 % 1 172 Kč
Skladem

Skvělá degustační sada moravských vín z vinařství Metroflora za zvýhodněnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační sada vín obsahuje šest oblíbených přívlastkových vín z vinařství Metroflora za zvýhodněnou cenu. Tento set je složen z vín, která mají různé přívlastky a různý obsah cukru.  V pohodlí doma tak můžete ochutnat polosuchý Ryzlink rýnský, suchý Dornfelder, Rulandské bílé a Hibernal, polosladký Sauvignon a velmi podařenou sladkou Pálavu.  

  • Hibernal - výběr z hroznů, suché 2018

Sytě žlutá barva se zlatými odlesky, příjemná ovocná vůně s tóny červeného grepu.
Kořenitá, svěží ovocná chuť s harmonickou kyselinkou plynule navazuje na ovocné aroma. Svěží víno s ovocnou dochutí a projevy ovoce.

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Linčanský džbánek

  • Rulandské bílé - pozdní sběr, suché 2018

Žlutozlatá barva s intenzivní vůní exotických plodů a chlebové kůrky. V chuti je plné, svěží s ovocným projevem podpořené pikantní kyselinkou. Závěr je umocněn hutným vyzrálým podtónem a silným tělem vína. Víno se stává díky vyšší kyselině svěží.

Ocenění: zlatá medaile Vinum Juvenale, zlatá medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Meditrina

  •  Ryzlink rýnský - pozdní sběr, polosuché 2018

Víno zlatoslámové barvy. Výrazná vůně sušené meruňky a banánu. Plně aromatické víno s chutí vyzrálého ovoce se svěží kyselinkou a sladko kořenitou dochutí. Velmi svěží a komplexní víno.

Ocenění: stříbrná medaile Linčanský džbánek, stříbrná medaile Biel Vinalia

  •  Pálava - výběr z bobulí, sladké 2018

Ve vůni typicky planá růže a tropické ovoce. V chuti ovocná sladkost jižních plodů, převážně citrusů. Odrůdově čisté, lahodné víno s mohutným závěrem.

Ocenění: stříbrná medaile Linčanský džbánek, stříbrná medaile Biel Vinalia, zlatá medaile Vinum Juvenale

  •  Sauvignon - výběr z hroznů, polosladké 2018

Barva žlutozlatá se zelenkavým nádechem. Ve vůni jsou typické tóny a angreštu a vyzrálého pomela. V chuti vysoká ovocnost připomínající zralé peckovité ovoce charakteristické pro tuto odrůdu. V závěru víno mohutné chuti se zbytkovým cukrem a příjemnou kyselinou.

Ocenění: zlatá medaile Linčanský džbánek, zlatá medaile Biel Vinalia, vítěz kategorie Vinum Juvenale

  • Dornfelder - pozdní sběr, suché 2018

Víno má tmavou intenzivní barvu připomínající borůvkovou šťávu. Komplexní aroma po vyzrálých bobulích černých lesních plodů. V chuti borůvky, ostružiny a brusinky. V závěru s jemnou tříslovinou a čokoládovou dochutí.

 

pecet logo1

Vinařství Metroflora je rodinná firma, která byla založena v roce 2007 a hospodaří na 10 ha vinic. Vinařství se nachází v jihomoravské slovácké podoblasti v obci Milotice.

Slovácká podoblast, ze které pochází většina vín má příhodná stanoviště pro vinice s lehkou půdou. Nízká nadmořská výška a lehká půda stupňují intenzitu letních teplot a díky tomu zde rostou hrozny s výraznějším odrůdovým charakterem.

Vinařství Metroflora vyrábí vína pomocí nejmodernějších technologií. Vlastní pneumatický lis, nerezové tanky ale i barikové sudy.  Výroba vín je prováděna za celkového šetrného zpracování, kdy odbourávají jablečno mléčné kvašení.

Vinařství nabízí především přívlastková vína - výběry z hroznů, pozdní sběry a kabinetní vína. V nabídce najdete ale i jakostní vína, které jsou také velmi kvalitní a dobře vyvážená.

Vína z vinařství Metroflora jsou  často oceňována z různých českých a slovenských vinařských soutěží a výstav.

Ochutnejte i Vy vína z vinařství Metroflora a věříme, že se k nim budete často a rádi vracet.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval do Shoptetu Tomáš Hlad & techka s.r.o.